Prinášame Vám možnosť prezentovať Vaše produkty, prípadne zámery svojim zakazníkom pomocou 3D vizualizácie exteriérov, interiérov alebo produktov.

Kontaktujte nás

Spracovanie môže byť vo forme statických obrázkov alebo animácii. Taktiež ponúkame kompletné riešenia od dodávky vizualizácie až po výrobu internetovej stránky a reklamy.

Virtuálne prehliadky

Podobné ako video reality s tým rozdielom, že prezentácia prebieha pomocou virtuálnej prehliadky na webe vo forme statickej prezentácie.

Video reality

Predávate nehnuteľnost a chceli by ste prezentovať svoju nehnuteľnosť na úrovni? Jednou z možností su video reality. Výroba prebieha natočením spotu z Vašej nehnuteľnosti, ktorý je možne potom umiestniť na akýkoľvek video portál. Prípadný kupujúci má možnosť si nehnuteľnosť pozrieť pomocou videa a získa reálny obraz o nehnuteľnosti.

Vývoj 3d aplikácií, hry (PC, Mac, Android, iOS)

Máte nápad, ktorý potrebujete zrealizovať? Potrebujete aplikáciu, konfigurátor na prezentáciu Vašich výrobkov, služieb? Ponúkame výrobu aplikacii prípadne hier na rôzne platformy.

Vašu aplikáciu si budú môcť zákaznici pozrieť ako spustitelný súbor na počítači, na webe, alebo na momentálne čoraz populárnejších tabletoch a mobilných telefónoch. Dodávame aj kompletné riešenia od programu cez 3D grafiku až po ozvučenie.

3D engine
reality

Najvyššia forma prezentácie na trhu. Umožňuje zákazníkovi sa slobodne pohybovať v priestore. Vnímanie prezentovaného priestoru je na veľmi vysokej úrovni. Zákaznik má slobodu pohybu a rozhľadu. Ideálne na prezentovanie bytov, prípadne intriérov vo fáze vizualizácii a stavieb, ktoré ešte nestoja fyzicky.

Taktiež je možné do prezentácie zapracovať ozvučenie a interaktívne prvky (napríklad hovorené slovo, vypísanie textu prípadne zobrazenie obrázku podľa želania a v závislosti od toho kam sa bude zákaznik v priestore uberať, atď). Výroba prebieha pripravením 3d modelu, ktorý sa následne zapracuje do 3D enginu. Takúto prehliadku je možné prezerať online v internetovom prehliadači, prípadne offline na PC, tabletoch (Android, IOS).

Digitalizovanie a skenovanie kultúrnych pamiatok, budov, predmetov

Ponúkame rozsiahle služby v oblasti skenovania a digitalizovania objektov. Skenovanie prebieha pomocu "photogrammery" technológie a ako výstup dodávame 3D model + textúru, prípadne interaktívny 3D model určený na prezeranie v internetovom prehliadači. Z modelu je možné pripraviť taktiež obletové animácie.

programovanie
a návrh aplikácií
vývoj a nasadzovanie
aplikácií
konzultácie a analýza problémov aplikácií