IT činnosť spoločnosti CoreTEQ je založená na frekventovanom sledovaní a štúdiu nových technológií, vývojových modelov a ich pretavenie do biznis procesov u zákazníka.

Kontaktujte nás

Programovanie a návrh aplikácií

Týkajú sa riešení bezpečnosti, bezpečnostných auditov aj konzultácií počas programovania. Kladieme dôraz na to, aby boli nami vytvorené aplikácie funkčné a zároveň bezpečné. Individuálny prístup k vašim požiadavkám je v tejto oblasti samozrejmosťou.

Tvoríme moderné, unikátne a rýchle aplikácie s bohatou ponukou funkcií. Naši odborníci vyvíjajú aplikácie pre vašu spokojnosť a úspech vášho biznisu. 

Tvorba responzívnych internetových a intranetových aplikácií

Vytvárame internetové a intranetové aplikácie, ktoré spĺňajú najvyššie štandardy. Ide nám o spokojnosť na oboch stranách. Pre klienta vytvoríme plne funkčné a zároveň esteticky vyzerajúce weby.

Responzívny dizajn je adaptabilný a dokáže sa prispôsobiť rozlíšeniu zariadenia, cez ktoré je stránka zobrazovaná.  Má schopnosť aktivovať alebo deaktivovať, pri určitom rozlíšení obrazovky, niektoré grafické alebo textové prvky stránky. To znamená, že stránka zobrazuje všetky súčasti správne a esteticky na akomkoľvek zariadení.

Pri tvorbe responzívnych internetových aplikácií sú používané CSS frame worky, ktoré predstavujú jeden z najlepších spôsobov na vytvorenie responzívneho dizajnu s čo najlepším optimalizovaním pre prehliadače, pretože sa dokážu prispôsobovať.

Dokážeme splniť aj nevšedné požiadavky, ktoré pretavíme do výnimočného riešenia.

Kontaktujte nás

Ostatné služby

vývoj a nasadzovanie
aplikácií
konzultácie a analýza problémov aplikácií
3D / CGI
Virtuálna realita